Szamba betonowe Czyżew

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo i montażem. Mamy swoją flotę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy pełne prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Czyżew

Producent szamb ceny Czyżew

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Należy więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.