Szamba betonowe Dąbrowa Białostocka

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne będzie stosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny czynnik mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba doliczyć również cenę asenizacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Dąbrowa Białostocka

Szambo betonowe Dąbrowa Białostocka

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to dobra decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w gruncie. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania roślin podczas suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak mycie kostki lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.