Szamba betonowe Drohiczyn

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy swoją koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Drohiczyn

Producent szamb ceny Drohiczyn

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.