Szamba betonowe Grajewo

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę oraz montażem. Mamy własną koparkę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Grajewo

Producent szamb ceny Grajewo

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.