Szamba betonowe Hajnówka

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego wykonanie prac montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Hajnówka

Producent szamb ceny Hajnówka

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.