Szamba betonowe Jedwabne

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego należy dołożyć również koszty asenizacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Jedwabne

Szambo betonowe Jedwabne

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu lub auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.