Szamba betonowe Kleszczele

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i instalacją. Posiadamy własną koparkę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, dlatego chętnie doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Kleszczele

Producent szamb ceny Kleszczele

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.