Szamba betonowe Knyszyn

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy element mówiący o jakości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba doliczyć jeszcze cenę eksploatacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Knyszyn

Szambo betonowe Knyszyn

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was również zbiorniki o niezwykłych wymiarach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej posesji oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to dobra inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie kostki albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.