Szamba betonowe Kolno

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz montażem. Mamy własną flotę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Kolno

Producent szamb ceny Kolno

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.