Szamba betonowe Krynki

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod szambo i montażem. Posiadamy własną koparkę, toteż realizacja prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z pracami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim klientom proponujemy pełne prace związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Krynki

Producent szamb ceny Krynki

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.