Szamba betonowe Łapy

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy własną flotę, toteż realizacja prac montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc chętnie doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Łapy

Producent szamb ceny Łapy

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy dotransportować wybrany prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.