Szamba betonowe Michałowo

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze cenę eksploatacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Michałowo

Szambo betonowe Michałowo

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to dobra decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj szamba jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak mycie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.