Szamba betonowe Mońki

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz montażem. Posiadamy swoją koparkę, toteż wykonanie usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Mońki

Producent szamb ceny Mońki

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.