Szamba betonowe Nowogród

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie zbiorników, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny element świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba doliczyć również cenę opróżniania. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Nowogród

Szambo betonowe Nowogród

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą niż z tworzywa. Dobry zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do nawadniania roślin w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak mycie kostki lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.