Szamba betonowe Rajgród

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale także transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe prace związane z budową szamba, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Rajgród

Producent szamb ceny Rajgród

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.