Szamba betonowe Sejny

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy surowce od najlepszych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to najważniejszy element mówiący o jakości produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba dołożyć jeszcze cenę opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Sejny

Szambo betonowe Sejny

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych wielkościach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to dobra decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować części stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba jest odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w ziemi. Można zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak czyszczenie podjaszdu albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.