Szamba betonowe Siemiatycze

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego należy doliczyć również cenę opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Siemiatycze

Szambo betonowe Siemiatycze

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was także prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład mycie chodnika albo auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.