Szamba betonowe Sokółka

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od certyfikowanych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to główny element świadczący o jakości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy doliczyć jeszcze cenę asenizacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Sokółka

Szambo betonowe Sokółka

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie chodnika lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.