Szamba betonowe Stawiski

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo i montażem. Mamy własną koparkę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z pracami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Stawiski

Producent szamb ceny Stawiski

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować wybrany prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.