Szamba betonowe Suchowola

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb stosujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy dołożyć jeszcze koszty opróżniania. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Suchowola

Szambo betonowe Suchowola

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów w czasie suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie kostki albo auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.