Szamba betonowe Supraśl

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i instalacją. Mamy własną koparkę, toteż realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim klientom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Supraśl

Producent szamb ceny Supraśl

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.