Szamba betonowe Szepietowo

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę i instalacją. Mamy swoją flotę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Szepietowo

Producent szamb ceny Szepietowo

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe zasady ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.