Szamba betonowe Tykocin

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję zbiorników, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny element mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy doliczyć jeszcze cenę eksploatacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Tykocin

Szambo betonowe Tykocin

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania warzyw podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.