Szamba betonowe Wasilków

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, robieniem dołów pod szambo i montażem. Mamy własną koparkę, toteż realizacja prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z budową szamba, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc chętnie udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Wasilków

Producent szamb ceny Wasilków

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.