Szamba betonowe Wąsosz

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy materiały od certyfikowanych dostawców. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to najważniejszy element mówiący o jakości wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze koszty opróżniania. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Wąsosz

Szambo betonowe Wąsosz

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to dobra decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w gruncie. Polecamy zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak mycie chodnika albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.