Szamba betonowe Zabłudów

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy produkty od najlepszych producentów. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to główny czynnik świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego należy doliczyć również cenę asenizacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Zabłudów

Szambo betonowe Zabłudów

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład mycie kostki albo auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.