Szamba betonowe Zambrów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie prac montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Zambrów

Producent szamb ceny Zambrów

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków można filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Należy więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.