Szamba betonowe Brusy

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, robieniem dołów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją flotę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy pełne prace związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Brusy

Producent szamb ceny Brusy

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.