Szamba betonowe Bytów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego też swoim klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Bytów

Producent szamb ceny Bytów

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe zasady ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.