Szamba betonowe Czarna Woda

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Mamy swoją flotę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy pełne prace związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Czarna Woda

Producent szamb ceny Czarna Woda

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.