Szamba betonowe Czarne

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję zbiorników, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb stosujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to główny element świadczący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Czarne

Szambo betonowe Czarne

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was również zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w ziemi. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie kostki albo samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.