Szamba betonowe Dzierzgoń

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego należy dołożyć jeszcze koszty opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Dzierzgoń

Szambo betonowe Dzierzgoń

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was również zbiorniki o niestandardowych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to dobra inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w ziemi. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów podczas suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie chodnika lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.