Szamba betonowe Kartuzy

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Kartuzy

Producent szamb ceny Kartuzy

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.