Szamba betonowe Kościerzyna

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę i instalacją. Posiadamy własną koparkę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Kościerzyna

Producent szamb ceny Kościerzyna

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.