Szamba betonowe Krynica Morska

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy produkty od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to główny element świadczący o jakości wyrobu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze koszty opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Krynica Morska

Szambo betonowe Krynica Morska

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to dobra inwestycja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować części stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Dobry pojemnik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów podczas suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład mycie chodnika albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.