Szamba betonowe Łeba

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy element mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy dołożyć jeszcze cenę asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Łeba

Szambo betonowe Łeba

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was również zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.