Szamba betonowe Lębork

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy surowce od najlepszych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy dołożyć również koszty opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Lębork

Szambo betonowe Lębork

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.