Szamba betonowe Miastko

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę oraz montażem. Mamy swoją flotę, toteż wykonanie prac montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Miastko

Producent szamb ceny Miastko

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.