Szamba betonowe Nowy Dwór Gdański

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne będzie wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy surowce od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego należy doliczyć jeszcze koszty asenizacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Nowy Dwór Gdański

Szambo betonowe Nowy Dwór Gdański

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was także zbiorniki o niezwykłych wymiarach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Polecamy zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania roślin podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie kostki lub samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.