Szamba betonowe Nowy Staw

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik świadczący o jakości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba doliczyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Nowy Staw

Szambo betonowe Nowy Staw

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to dobra decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania kwiatów podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie podjaszdu lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.