Szamba betonowe Pelplin

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz montażem. Mamy swoją flotę, dlatego realizacja prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Pelplin

Producent szamb ceny Pelplin

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.