Szamba betonowe Prabuty

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę i instalacją. Posiadamy swoją flotę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego szamba, więc chętnie doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Prabuty

Producent szamb ceny Prabuty

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.