Szamba betonowe Pruszcz Gdański

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz instalacją. Mamy własną flotę, toteż realizacja prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Pruszcz Gdański

Producent szamb ceny Pruszcz Gdański

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.