Szamba betonowe Puck

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne będzie stosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy materiały od najlepszych dostawców. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to główny element świadczący o jakości produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba doliczyć również cenę eksploatacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Puck

Szambo betonowe Puck

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w gruncie. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania kwiatów w czasie suszy. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie chodnika albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.