Szamba betonowe Reda

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Mamy własną flotę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Reda

Producent szamb ceny Reda

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.