Szamba betonowe Skórcz

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod komorę oraz montażem. Mamy własną flotę, toteż wykonanie prac montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Skórcz

Producent szamb ceny Skórcz

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.