Szamba betonowe Sztum

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od najlepszych producentów. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny element świadczący o jakości produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy dołożyć również cenę opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Sztum

Szambo betonowe Sztum

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was również zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do podlewania warzyw podczas suszy. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.