Szamba betonowe Ustka

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego wykonanie prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Ustka

Producent szamb ceny Ustka

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.