Szamba betonowe Żukowo

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne będzie stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy produkty od najlepszych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny czynnik mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba dołożyć również koszty asenizacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Żukowo

Szambo betonowe Żukowo

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was również prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do podlewania warzyw podczas upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie chodnika lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.