Szamba betonowe Bieruń

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od najlepszych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy element mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze cenę eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Bieruń

Szambo betonowe Bieruń

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Taki zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania kwiatów podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie kostki albo samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.